dowolna

Domy Stare Babice – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 170 000 zł142,88 m² 8 188,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Jodłowa domy B1 i B2 w wiosennej promocji! Marzysz o własnym domu blisko Warszawy w spokojnej, zielonej okolicy? Osiedle Nowa Jodłowa w Koczargach Starych to idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł151,86 m² 14 480,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Opis Wolnostojący 4-pokojowy dom z garażem o pow. 151,86m2, z ogrodem o powierzchni 1103m2, położony jest blisko Centrum Starych Babic oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

kontakt   Domy energooszczędne Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesne domy tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym! Na sprzedaż nowoczesne domy, połączone garażami, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Prezentujemy wyjątkową inwestycję deweloperską dla osób, które szukają harmonii pomiędzy nowoczesnym stylem życia a bliskością natury. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

kontakt   Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł254 m² 8 661,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o komfortowym życiu w spokojnej okolicy, jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień? Ten wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 254 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok 170mkw położony w miejscowości Stare Babice bezpośrednio przy ulicy Koczarskiej. Dom wybudowany 96 roku, metodą tradycyjną, ściany dwuwarstwowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł128,42 m² 8 487,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

-kupujący nie płaci podatku pcc- przedstawiamy ofertę segmentów idealnych dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanych w cichym położeniu, zaledwie kilka set metrów od szkoły podstawowej oraz 200.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Do wynajęcia piętro domu - Stare Babice, 100 m , 3 pokoje, działka 1020 m Na wynajem przestronne piętro domu o powierzchni 100 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł378 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zakupu dużego domu w Starych Babicach, powiat Warszawski Zachodni Zlokalizowany w pięknej okolicy, w pobliżu puszczy Kampinoskiej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł72 m² 17 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:976 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem z lat 60-tych o powierzchni ok 72 metrów, dom położony administracyjnie w miejscowości Stare Babice na granicy z Kwirynowem na niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł211 m² 13 696,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Kwirynów || dom wolnostojący || kameralny basen || fotowoltaika || kominek || spokojna okolica || 2 duże tarasy Komfortowy, nowoczesny wolnostojący dom z basenem w miejscowości Kwirynów zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 000 zł408 m² 8 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:529 m²

Nowoczesna willa 408 m | Blizne Jasińskiego | design, przestrzeń, prywatność. Komfort, który definiuje codzienność Zamieszkaj w przestrzeni, gdzie nowoczesna architektura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł285 m² 6 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa rezydencja w Klaudynie przestrzeń, funkcjonalność i spokój Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 285 m z dodatkowym garażem 45 m, położony na ustawnej działce (nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł247 m² 9 190,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowany w roku 2012 na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 380 000 zł176,14 m² 7 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Ostatni segment skrajny przestrzeń, która dopasuje się do ciebie Powierzchnia użytkowa 133 m + poddasze łącznie 176,14 m , działka 509 m2. Bez prowizji. Bez pcc. Bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +2 km

3 400 000 zł351,20 m² 9 681,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Rezydencja przy kampinosie - elegancja, natura I komfort Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom 250 m w Lipkowie | Smart home, fotowoltaika 7,6 kw, pompa ciepła 14,7 kw, sauna, 4 sypialnie Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 250 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

Dom z garażem

Lipków

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cenisz sobie bliskość natury oraz spokój podwarszawskich miejscowości? Szukasz nowoczesnego domu typu Smart Home, który łączy komfort i energooszczędnością? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

2 100 000 zł206 m² 10 194,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 206 m2, położony na działce 1060 m2, zlokalizowany w miejscowości Lipków, gm.Stare Babice. Prezentowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 300 m (licząc poddasze), położony na działce 465 m w spokojnej, zielonej okolicy (koczargi Stare, gm. Stare Babice). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

Rynek pierwotny

1 499 000 zł231,14 m² 6 485,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

1 290 000 zł118,27 m² 10 907,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Stan na kwieceń 2026 - aktualizacja: wykonano utwardzenia podjazdów, opaskę wokół budynku i tarasy. Stan na kwiecień 2026: budynek otynkowany i wykończony lamelami elewacyjnymi w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

2 500 000 zł180 m² 12 631 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

Rynek pierwotny

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zakupu połowy bliźniaka w miejscowości Klaudyn o powierzchni 160 m2 na działce o powierzchni 400 m2 Niewątpliwym atutem domu jest przestronny salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

Dom z tarasem

Klaudyn

2 750 000 zł348 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Do sprzedania elegancka podmiejska willa w miejscowości Klaudyn. Wybudowana z materiałów wysokiej jakości z ogromną dbałością o szczegóły. Projekt domu zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

1 360 000 zł184,15 m² 7 385,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny położony w miejscowości Klaudyn, przy ul. Góreckiego. |Nieruchomość| - Dom w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny ze strychem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

Rynek pierwotny

1 990 000 zł181 m² 10 994,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:347 m²

Prezentowana nieruchomość to nowoczesny segment na podmiejskim zamkniętym osiedlu. Duże możliwość aranżacyjne wnętrza i ogrodu pozwalają na zagwarantowanie sobie idealnej powierzchni pod nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 477 m²

Do sprzedaży Dom Opieki - Dom Spokojnej Starości - Stare Babice - Koczargi Nowe Nieruchomość składa się z dwóch części: części frontowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkiem domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +3 km

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

kontakt   Gotowe do odbioru 8min do metra dom Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +4 km

1 950 000 zł320 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| duży , funkcjonalny dom do zamieszkania, położony wśród zabudowy jednorodzinnej na około 1000 m2, ładnej działce, w Hornówku,gmina Izabelin. Na parterze jest kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Stare Babice +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kampinoska

Stare Babice,mazowieckie

2 150 000 zł185 m² 11 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronny dom o powierzchni 167 m (po podłodze 185 m2), wybudowany w 2020 roku, świeżo odmalowany i posprzątany, gotowy do zamieszkania. koszt utrzymania domu przy 3 osobach ~ 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajkowa

Stare Babice,mazowieckie

2 450 000 zł200 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w stanie surowym na spokojnej działce 1000 m - idealna baza do realizacji własnych marzeń. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Jest to tan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 600 000 zł378 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

2 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 757 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu mieszkalnego wolnostojącego jednorodzinnego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej powyżej 250 m , usytuowana na działce ok. 3757m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Babice,mazowieckie

3 890 000 zł323 m² 12 043,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom z przepięknym ogrodem w Starych Babicach, usytuowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, zaledwie 400 m od natur. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice