Dom Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • 5 000 zł
  • 90 m²
  • 55,56 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Gmochows...

Skontaktuj się

Dom Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

5 000 zł

90 m²

55,56 zł/m²

Dom Stare Babice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

5 000 zł 90 m² 55,56 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 100 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Kaucja:
7 500 zł

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 100 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Kaucja:

7 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 000 zł / miesiąc
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka domu 90 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2011
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 7 500 zł
  • Wyposażenie: dom umeblowany, telewizor, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (4 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Ranczo, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Do wynajęcia komfortowe piętro domu 90 m² (3 sypia

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*W CENIE OGRZEWANIE I CIEPŁA WODA*

Do wynajęcia komfortowe piętro domu o powierzchni około 90 m², położone w gminie Stare Babice, w miejscowości Stare Babice. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od przystanku autobusowego oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Budynek z 2011 roku usytuowany jest w czwartej linii zabudowy od ulicy Warszawskiej, dzięki czemu miejsce pozostaje ciche i spokojne mimo świetnego dostępu do komunikacji. (...)

Agent

Mateusz Gmochowski

502 072...

502 072 440

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Gmochowski

502 072...

502 072 440

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl