dowolna

Działki na sprzedaż Stare Babice - Oferty sprzedaży działek

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

460 000 zł1 500 m² 306,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Taka działka to duża okazja, zapraszam do zapoznania się z ofertą- warto. Piękna działka, nie ma żadnych wad. Bez linii wysokiego napięcia W pobliżu Do Warszawy ok.6 km- dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

280 000 zł1 150 m² 243,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazyjna cena ze względu na pilną sprzedaż. Działka nie ma wad ukrytych, zapewniamy uczciwą transakcje. Działka budowlana gmina Stare Babice o powierzchni 1150 m2. Wymiary 19 x 61 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

415 000 zł1 350 m² 307,41 zł/m²

 

 

 

Stare Babice,mazowieckie

320 000 zł1 391 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę jednorodzinną. Działki i drogi wytyczone. Doprowadzenie mediów do 2012 r.35x27x44x29 trapez Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

519 000 zł1 253 m² 414,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio od Właściciela! piękna działka: działka 1253m2 (numer 109/3 - na 3 zdjęciu w galerii) o wymiarach 18 m x 68 m, położona przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Izabelińska

Stare Babice,mazowieckie

599 000 zł2 000 m² 299,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Propozycje proszę kierować na adres mailowy lub telefonicznie Działka o powierzchni 2000m o wymiarach 23,44m x 89,90m położona bezpośrednio przy ul. Izabelińskiej w Babicach Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

650 000 zł1 174 m² 553,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Klaudynie przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.Działka w pierwszej linii zabudowy.Wszystkie media w odl.ok.30m.Wymiary : 30m x 39m.Do Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 040 000 zł1 259 m² 826,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana położona tuż za granicą W-wy w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego.Wszystkie media,oprócz kanalizacji ( kanalizacja za ok.2 lata).Wymiary : 28m x 45m.Jest MPZP - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

2 310 000 zł7 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo - przemysłowa w sąsiedztwie zabudowań o charakterze magazynowo produkcyjno -biurowym, aktualny mppz ,symbol planistyczny u/p przeznaczenie na wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2000 m o wymiarach 23,44 m x 43 m w Babicach Starych (krótszym bokiem przylega do ulicy). Położona ok. 1000 m od granicy Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

520 000 zł685 m² 759,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ładna działka na granicy Bemowa w gminie Blizne Łaszczyńskiego. W okolicy nowa powstająca zabudowa dmów jednorodzinnych i inwestycja jw Constr. Dojazd od ul. Batalionów Chłopskich lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

330 000 zł1 198 m² 275,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę jednorodzinną. Wytyczone drogi, media doprowadzone mają być w 2012 r. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 5776. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

350 000 zł800 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - druga linia zabudowy w Starych Babicach przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.W MPZP symbol planistyczny Mn1.Wszystkie media.Blisko do przystanku autobusowego , szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

609 000 zł1 030 m² 591,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka w granicach Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego, w granichach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Koczargi Stare k. Starych Babic. Wymiary 27 X 39 Osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

820 000 zł1 174 m² 698,47 zł/m²

 

 

 

Stare Babice,mazowieckie

3 161 600 zł7 904 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Zespół 6 działek budowlanych (plus droga) o łącznej powierzchni 7.904m2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i mieszkaniowo-usługowe (obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

295 000 zł977 m² 301,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra cena Działka w Starych Babicach, gminie Stare Babice. Wymiary 22 m x ok 45 m. Położenie w drugiej linii zabudowy ul Sienkiewicza. Dojazd drogą wewnętrzną. Media prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

445 500 zł810 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Jedna z 19 oferowanych działek budowlanych o powierzchniach od 810 m2 do 1.095 m2. Teren działek objętym jest miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o powierzchni 1.000 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 40,05 m x 24,87 m. Działka dłuższym bokiem przylega do drogi (obecnie szutrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice bardzo atrakcyjna cena! Działka o powierzchni 1.100 m2 i wymiarach 28 m/39 m. Aktualnie działka ma status rolny,trwa w Gminie procedura zmiany przeznaczenia na budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

390 000 zł1 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bardzo dobra cena Działka w Starych Babicach, gminie Stare Babice. Położenie w pierwszej linii zabudowy, przy ulicy asfaltowej gminnej ze wszystkimi mediami: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

500 000 zł850 m² 588,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice super lokalizacja! Działka budowlana o powierzchni 850 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: 23 m/37 m. Działka jest w pełni uzbrojona (woda, gaz, prąd, kanalizacja),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

520 000 zł1 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o pow. 1.300m2 i wymiarach: ok. 47m x 35m. Wszystkie media miejskie w ulicy. Dojazd z 2 stron drogą asfaltową. W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

735 750 zł1 635 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Dwie działki budowlane o powierzchni 1.635 m2 każda, w kształcie prostokąta o wymiarach 39,87 m x 43,87 m. Działki znajdują się w drugiej linii zabudowy. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

360 000 zł900 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o pow. 900m2 w kształcie rombu, o wymiarach: ok. 28m x 34m. Wszystkie media miejskie w ulicy. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

 

 

Stare Babice,mazowieckie

522 800 zł1 307 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o pow. 1.307m2 i wymiarach ok. 56m x 22m. Wszystkie media miejskie w ulicy. Dojazd drogą asfaltową. Działka z aktualnie obowiązującym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

458 400 zł1 146 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o pow. 1.146m2 i wymiarach ok. 55m x 22m. Wszystkie media miejskie w ulicy. Dojazd drogą asfaltową, ostanie 20m drogą polną. Działka z aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

677 600 zł1 694 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o pow. 1.694m2 i wymiarach ok. 46m x 36m. Wszystkie media miejskie w ulicy (ok. 50m od działki). Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 50m drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

390 800 zł977 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka budowlana o pow. 977m2 i wymiarach ok. 46m x 20m. Wszystkie media miejskie w ulicy (ok. 40m od działki). Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 40m drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

400 000 zł1 704 m² 234,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare babice Działka o powierzchni 1.704 m2 o wymiarach 31x54m. Tylko 12 km od Centrum Warszawy. Według obowiązującego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka ma status rolnej. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

320 000 zł1 002 m² 319,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra cena polecamy. Do sprzedaży 3 działki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe (bliźniak oraz wolnostojący dom) w gminie Stare Babice w miejscowości Zielonki Parcele. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wieruchowska

Stare Babice,mazowieckie

310 000 zł816 m² 379,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odległość do warszawy (bemowo) 4,5km. Bardzo dobra oferta Piękna działka budowlana o pow. 816m2 w Starych Babicach w okazyjnej cenie. Długość działki: 35 m Szerokość działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

2 750 000 zł13 500 m² 203,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka rolna o pow. 10000m2. w Starych Babicach , aktualnie w fazie odrolnienia, przekwalifikowanie za 3-m-ce.W tym samym kompleksie działka budowlana o pow. 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wieruchowska

Stare Babice,mazowieckie

320 000 zł816 m² 392,16 zł/m²

 

 

 

Stare Babice,mazowieckie

717 000 zł1 655 m² 433,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Klaudyn. Według studium zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną. W drodze prowadzacej do działki znajduje się: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

4 068 100 zł9 042 m² 449,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka objęta aktualnym mpzp pod przemysł i usługi. Kontakt Zapraszamy na prezentację podobnych i innych ofert naszego biura. Link do strony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

360 000 zł1 002 m² 359,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra cena polecamy. Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w gminie Stare Babice w miejscowości Zielonki Parcele, 5 linia zabudowy ul. Południowej Pow. 1002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

550 000 zł906 m² 607,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Lipkowie. Wydany pzp: przeznaczenie podstawowe: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług nieuciążliwych. Wydane warunki techniczne.