Hala Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • 550 000 zł
  • 2 700 m²
  • 203,70 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Piesiewi...

Skontaktuj się

Hala Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

550 000 zł

2 700 m²

203,70 zł/m²

Hala Stare Babice

Zaktualizowane: 18 maja 2026

550 000 zł 2 700 m² 203,70 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
produkcyjne
Powierzchnia działki:
4 000 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

produkcyjne

Powierzchnia działki:

4 000 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (203,70 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 2 700 m² (2 580 m² powierzchni użytkowej)
  •   hala, 1 piętro; rok budowy: 1999; stan: dobry
  •   materiał budowy: Kostrukcja stalowa
  •   przeznaczenie produkcyjne
  • Działka: 4 000 m²
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: DMD INWESTYCJE DARIUSZ DOBROSIELSKI, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Hala stalowa 2700 m² | Konstrukcja kompletna | Produkcja / Magazyn / Logistyka

Na sprzedaż kompletna konstrukcja hali stalowej o powierzchni ok. 2700 m², idealna pod magazyn, produkcję lub centrum logistyczne. Konstrukcja została zdemontowana i jest obecnie zmagazynowana na placu w Babicach Nowych k. Warszawy.

Powierzchnia hali: ok. (...)

Agent

Bartosz Piesiewicz

600 202...

600 202 480

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Piesiewicz

600 202...

600 202 480

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Piesiewicz